Вивчаємо цикли у VB (15 задач)

Вивчаємо цикли у VB (15 задач)

22.12.2017 0 By svvas

1. Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних двоцифрових чисел кратних 3. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

2. Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних двоцифрових чисел кратних 5. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

3. Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх парних натуральних двоцифрових чисел.  Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

4. Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних троцифрових чисел кратних 3. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

5. Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних троцифрових чисел чисел кратних 5. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

6. Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх парних натуральних троцифрових чисел. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

7.  Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних троцифрових чисел що  є менші за 777. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

8.  Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних троцифрових чисел що  є менші за 888. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

9.   Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних троцифрових чисел що  є менші за 999 але більші за 333. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

10 .  Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних двоцифрових  чисел що  є менші за 79 але більші за 29. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

11 .   Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних   чисел що  є менші за 679 але більші за 129. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

12. Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних троцифрових чисел чисел кратних 5 та менших за 555. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

13.  Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних троцифрових чисел кратних 3 та менших за 777. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

14.  Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних двоцифрових  чисел що  є менші за 85 але більші за 12. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

15.   Створити проект знаходження суми кількості та середнього арифметичного всіх натуральних   чисел що  є менші за 555 але більші за 111. Числа, що задовольняють умовам вивести у стовпчик  у текстовому полі.

Comments

comments