В Україні протестували технологію 4G

В Україні протестували технологію 4G

05.08.2016 0 By svvas

Компанія “Інтелтелеком” (ТМ Giraffe) спільно з компаніями Ericsson і Huawei провели перше в Україні тестування технології зв’язку четвертого покоління – LTE TDD в діапазоні 2300 МГц. Про це повідомляє Коренспондент.net.

Як повідомляється в прес-релізі “Інтелтелеком”, протестована максимальна швидкість радіо-інтерфейсу, голосових і відеодзвінків, а також перегляд відео високої якості з мережі інтернет в режимі реального часу на декількох терміналах водночас.

“В результаті тесту вдалося досягти пікових швидкостей завантаження 220 Мбіт/с. Варто зазначити, що максимальна теоретично можлива швидкість за умови поєднання несучих 20 МГц+20 МГц в діапазоні 2300 МГц може становити 224 Мбіт/с”, – повідомляється в прес-релізі.

Під час тестування також були здійснені голосові дзвінки – зі смартфона LTE на інший смартфон LTE, на мобільний телефон GSM мережі одного з українських операторів і на фіксований міський телефон.

У компанії наголосили, що на стандарті LTE TDD зараз працює 77 комерційних мереж в 43 країнах світу.

Нагадаємо, що Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації розпочала підготовку наступної порції частот під тендери в кінці 2015 року.

Нещодавно комісія найняла британських експертів для проведення аналізу доступних діапазонів в Україні. Ймовірно, що підготовка буде закінчена до кінця 2017 року.

Раніше українські оператори зв’язку підписали договір з британською компанією Analysis Mason про вивчення радіочастотного спектру для впровадження стандарту зв’язку LTE (4G).

Comments

comments