4 cервіси для перевірки мобільної версії сайту

21.07.2016 0 By svvas

З початком ери   мобільних пристроїв розробники виявилися перед вибором: чи залишати мобільні версії своїх сайтів поряд з «повноцінними», або сайти повинні стати адаптивними і самостійно підлаштовуватися під різні розміри екранів?

На поточний момент при побудові мобільних версій сайтів існують 3 основних способи їх побудови:

  • Адаптивний дизайн;
  • Окрема мобільна версія сайту;
  • RESS (Responsive Design + Server Side).

Для перевірки як сайт буде виглядати на тому чи іншому пристрої є ряд сервісів. Нижче приведено деякі з них:

1. https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/ від компанії Google. Серввс аналізує чи зручно  переглядати сторінку на мобільних пристроях і підказати про оптимізацію для мобільних пристроїв і про те, як вона може вплинути на позицію сайту в результатах пошуку Google.

2. http://webmark.com.ua/mobile/ – даний сервіс допоможе Вам швидко скласти уявлення про те, як виглядає Ваш сайт на популярних мобільних пристроях. Звичайно, це не симулятор, і в точності оцінити справжній вид можна тільки використовуючи реальний девайс.

3. http://quirktools.com/screenfly/ – сервіс  дозволяє перевірити як виглядатиме ваш сайт на всіх популярних мобільних девайсах.

4. http://mobiletest.me/  – сервіс має зручний інтерфейс і дозволяє перевірити як виглядатиме ваш сайт на основних пристроях.

Comments

comments