Практична робота Розв’язування квадратного рівняння у Visual Basic

22.11.2017 0 By svvas

Теоретична частина: 
Квадратне рівняння є одним з найпоширеніших рівнянь шкільного курсу. Хоча воно вирішується досить легко, іноді потрібно перевірити відповіді. Для цього можна використовувати просту програму. Її написання не займе багато часу. Крім того,  складання прикладної програми розв’язування квадратного рівняння у Visual Basic розвиває в учнів  вміння застосовувати теоретичні знання використання вказівок розгалуження на практиці, вчить працювати з кодом та створювати готові програмні продукти,  виховує інформаційну компетентність та комп’ютерну грамотність.
Де застотовують команди  розгалуження?
Безпілотні автомобілі – це вже не далеке майбутнє, а сучасність. А для того,  щоб такий автомобіль рухався програмісти повинні прописати йому тисячі рядків коду із умовними операторами.

Практична частина:

1. Запусити Microsoft Visual Basic 2010 Express створити новий прект,  (Файл/Создать проект, вибрати шаблон Приложение Windows Forms)

2. Зберегти створений проект у власну папку: Файл/Сохранить все. У вікні Сохранить проект вказати ім’я проекту – Проект_(ваше призвіще)_1 і місце його розміщення (власна папка).

3.  Використовуючи Панель елементів (елементи Button, TextBox, Label ) спроектувати інтерфейс програми за таким зразком:

4. Задати елементам Label та Вutton значення  відповідно до зразка  на панелі Властивостей (властивість Text), а для елементів TextBox  значення властивості Text очистити.

5. Для кнопки Розв’язати подвійним кліком викликати процедуру Button_Click і  ввести туди  код:

 

 

6*.  Написати програму розв’язування  біквадратного рівняння.

 

 

Comments

comments