Як додати фото в Instagram з комп’ютера

19.11.2017 0 By svvas

Більшість користувачів Instagram не здогадуються, що публікувати свої фото в цій соц.  мережі можна не лише з мобільного додатку на смартфоні чи планшеті, а й з комп’ютера.   І при цьому не потрібно встановлювати жодної додаткової програми.  З травня 2017 року з’явилася можливість при вході  з ПК публікувати фото через браузер.
Для цього потрібно:

– зайти  в вашому браузері ( Google Chrome,  Edge, Opera, Firefox) на сайт Instagram.com і увійти під своїм обліковим записом.

–  в Google Chrome натиснути  клавіші – відкриється консоль розробника (її ж можна відкрити, натиснувши в будь-якому місці сторінки правою кнопкою миші і вибравши пункт «Перегляд коду елемента», аналогічний пункт присутній у більшості браузерів).
– в консолі розробника потрібно натисніть по іконці емуляції мобільних пристроїв (зображення планшета і телефону), а потім у верхньому рядку задайте зручне вам пристрій, дозвіл і масштаб (так, щоб було зручно переглядати стрічку Інстаграм).
Відразу після того, як буде включена емуляція планшета або телефону, у відкритому Instagram з’явиться кнопка додавання фото (якщо не з’явилася, поновіть сторінку). При її натисканні вам буде доступний вибір файлів на комп’ютері – просто вибираємо фото і публікуємо як зазвичай з смартфона чи планшета.

instagram z pk

Comments

comments