Рекомендації від Google по створенню прискорених мобільних сторінок

25.09.2016 0 By svvas

Технологія прискорених мобільних сторінок (Accelerated Mobile Pages, AMP) базується на відкритому вихідному коді. Такі сторінки зберігаються в спеціальному кеші Google, що забезпечує більш швидке завантаження.

Технологія AMP підтримується різноманітними платформами, включаючи Google Пошук. Якщо у сторінки в результатах Google Пошуку є версія в форматі AMP, користувачам мобільних пристроїв може показуватися саме вона.
Рекомендації щодо оптимізації сайтів для Google також відносяться і до технології AMP.

Там можна знайти додаткові рекомендації, які допоможуть користувачам скористатися додатковими перевагами цих нововведень. Ось короткий опис:

  • Дизайн : Створення веб – сторінок в відповідності зі специфікацією AMP.
  • Видимість : Зробіть сторінки видимими для користувачів.
  • Перевірка : Дізнайтеся, чи правильно створені сторінки.
  • Структуровані дані : Розмітьте зміст з структурованих даних.
  • Статус : Моніторинг AMP сторінок  на Search Console на наявність помилок.

Дизайн

AMP повинні відповідати  специфікації AMP HTML . Якщо ви тільки починаєте, можна дізнатися , як створити свою першу сторінку HTML AMP .

Відкриття

Хочете знати , як Google буде шукати ваші сторінки AMP? Google буде індексувати сторінки AMP , якщо інші сторінки посилаються на них або посилатися на них.

Якщо у вас є обидва AMP і не AMP версії ваших сторінок, включають в себе наступні посилання:

  • На будь-якій сторінці , AMP, посилання на версію AMP сторінки , щоб дозволити Google та іншим платформи дізнатися  про це:<link rel="amphtml" href="https://www.example.com/url/to/amp-version.html" rel="nofollow" />
  • На сторінці AMP, додайте наступний текст для посилання на її  не-AMP канонічну версію:<link rel="canonical" href="https://www.example.com/url/to/regular-html-version.html" rel="nofollow" />

Для окремих сторінок AMP (ті, які не мають версії не-AMP)   слід вказати їх як канонічні:

<link rel="canonical" href="https://www.example.com/url/to/amp-document.html" rel="nofollow" />

Google проиндексирует і такі сторінки, якщо виявить їх. Переконайтеся, що вони вказані у файлі Sitemap або що на них посилаються інші індексовані сторінки.

Це гарний час , щоб перевірити настройки сайту для міжнародного таргетингу і швидкості сканування. Див Налаштування сайту для деталей.

Перевірка достовірності

Переконайтеся , що AMP є дійсним , так що ваші сторінки працюють належним чином для користувачів і можуть бути включені в AMP пов’язаних з функціями. Сторінки з неприпустимою AMP не матиме право на деякі функції пошуку.

Структуровані дані

Структурована розмітка даних дозволяє представити ваш контент більш помітним в результатах пошуку. Наприклад, статті AMP , які включають відповідні властивості розмітки можуть бути показані  каруселлю ( демо на мобільному телефоні ). Тут можна перевірити розмітку структурованих даних.

статус

Google Search Console надає звіт про стан AMP , який показує список успішно проіндексованих сторінок AMP на вашому сайті і будь-яких AMP-специфічних виявлених помилок.

 

Comments

comments