Запуск програми неможливий на комп’ютері відсутній msvcr100.dll що робити?

11.10.2016 0 By svvas

При спробі завантажити комп’ютерну гру на вашому комп’ютері з’являється помилка: “Запуск програми неможливий на комп’ютері відсутній msvcr100.dll ” (рос. Msvcr100.dll отсутствует, запуск программы невозможен…). Так само може з’являтися помилка «Точка входу в процедуру не знайдена в бібліотеці MSVCP100.dll», «msvcp100.dll Not Found», «msvcp100.dll не був знайдений», «The program can not start because msvcp100.dll is missing from your computer »,« The file msvcp100.dll is missing ».

msvcr100_dll_download

Спочатку про те, чого робити не потрібно – не шукайте, де завантажити файл msvcr100.dll для Windows 7 або Windows 8 безкоштовно, цей запит з великою ймовірністю приведе вас на сумнівний сайт і, більш того, навіть якщо там буде оригінальний файл, і ви знатимете «куди кидати» цей файл, це, швидше за все, все одно не допоможе запустити гру або програму, а в гіршому випадку занесе на ваш компютер шкідливий файл.

Файл msvcp100.dll – це всього лише бібліотека з пакету Microsoft Visual C ++ 2010. У Вашій системі бібліотека msvcp100.dll відсутня або пошкоджена, наприклад пошкодив вірус. Що ж робити в цьому випадку і де скачати msvcp100.dll?

Спосіб 1. Завантажити Пакет Microsoft Visual C ++ 2010

Цей спосіб мабуть найправильніший і найбільш безпечний. Вам треба просто завантажити пакет Microsoft Visual C ++ 2010 з посиланням звідси: скачати

Після цього пакет треба встановити і перезавантажити комп’ютер.

Спосіб 2.

Способ 2. Скачати msvcp100.dll

Цей спосіб не бажаний і завантажувати msvcp100.dll треба тільки в тому випадку, якщо перший спосіб з якої-небудь причини не спрацював. Завантажуємо бібліотеку msvcp100.dll із перевірених  джерел. Далі копіюємо msvcr100.dll в системну папку С: \ Windows \ system32 (само собою за умови, що Windows встановлена ​​на диск C: \). Якщо у Вас встановлена ​​64-х бітна операційна система Windows 7 x64 або Windows 8 x64, то msvcr110.dll треба вставити в папку C: \ Windows \ SysWOW64 \.
Після цього натискаємо кнопку Пуск і вибираємо пункт Виконати. Як варіант – можна натиснути комбінацію клавіш Win + R. Відкриється вікно Виконати. У ньому пишемо команду: regsvr MSVCR100.dll або, якщо буде лаятися на regsvr – regsvr32 MSVCR100.dll. Натискаємо кнопку ОК. І чекаємо результату виконання команди. Після цього перезавантажуємо комп’ютер. Проблема повинна вирішиться.

Спосіб 3.

Якщо не допомогли два вище перелічені способи то це може бути через те, що пошкоджений Ваш профіль користувача. Спробуйте створити ще один профіль користувача і запустіть додаток з з-під нього. Так само, спробуйте оновити пакети DirectX і Microsoft .NET Framework 4.

Comments

comments