Що таке сайти сателіти, і як їх використовувати для просування

14.10.2016 0 By svvas

Мережі сателітів як метод чорного просування

Для тих, хто ступає на «хитку доріжку» і вибирає для просування свого веб-ресурсу чорне SEO, сателіти є одними з улюблених інструментів. В принципі так само як і дорвеї, які є їх різновидом.

Якщо Ви новачок в цій сфері, можливо, Вам навіть краще і не знати, що таке сателіт – SEO-просування Вашого сайту в цьому випадку піде менш ризикованим шляхом.

Але чому створення непотрібної для людей мережі сателітів так приваблює «незаконослухняних» оптимізаторів?  Невже це так ефективно і прибутково?

Для того щоб отримати відповіді потрібно детально вивчити сателіти (що це таке і «з чим їх їдять»).

Трохи теорії про сателітах

Що таке сателіт, SEO-оптимізатори дізналися близько 12 років тому.

З того часу залишається незмінною основна функція мережі сателітів – допомога в просуванні основного сайту. Яка саме?

Найчастіше різноманітні види сателітів використовуються для:

Витіснення конкурентів з ТОПу пошукової видачі по певних запитах, зазвичай комерційним.

Формування довідкового профілю основного веб-ресурсу шляхом розміщення посилань на сторінках сайтів-сателітів.

Нарощування ваги і «пузомерок» всередині мережі сателітів з метою подальшої передачі головному веб-сайту.

Формування потоку відвідувачів для просувається веб-ресурсу.

Якщо Ви зважитеся на використання цього методу просування, запам’ятайте, що завжди існує ризик викриття мережі сателітів і відправки їх під фільтри пошукових систем. А отже всі витрати на їх створення можуть не встигнути окупитися.

Основні види сателітів

Cтатичні.  Практично не оновлювані, однотипні, розміщені на безкоштовних хостингах. Подібні види сателітів важко просувати. До того ж вони легко виявляються пошуковими системами. Ефект від їх використання в основному досягається за рахунок кількості елементів мережі сателітів.

Динамічні. Періодично оновлювані, що містять більш-менш корисний контент для людей. На їх створення потрібно більше зусиль і витрат, тому їх намагаються убезпечити і не дати потрапити під фільтри пошукових систем.

Дорвеї. Призначені для перенаправлення пошукового трафіку на основний сайт (в основному автоматичного). Зазвичай низькоякісні, автоматично згенерували, даремні для інтернет-користувачів.

Особливості успішного використання сателітів

Для того щоб продовжити термін існування створеної мережі сателітів використовуються деякі хитрощі:

Багаторівнева схема перелинковки всередині мережі сателітів може убезпечити від одночасного накладення санкцій відразу на всі її елементи в разі розпізнавання шахрайства.

Для цього формуються умовні групи сайтів-сателітів з різним ступенем використання чорних методів, основною метою кожного з яких є просування вищого рівня. У підсумку основний сайт все так же успішно просувається, але має прямі зв’язки тільки з самим верхнім рівнем, в якому знаходяться практично білі сателіти.

Близька, але не ідентична тематика сайтів-сателітів також здатна усунути зайві підозри з боку пошукових систем. Якщо головний веб-ресурс присвячений будівництву, доречно буде для супутників вибрати нерухомість, будівельні матеріали та обладнання, геодезичні роботи, інженерні комунікації і т. П.

Осмислений контент. Навіть якщо використовувати оптимізований під ключі рерайт, це все ж набагато безпечніше розсилаються заспамленності текстів, які звичайна людина просто не стане читати, як тільки зрозуміє, що це нісенітниця.

Пошукова оптимізація. Так само як і основний сайт всі види сателітів повинні бути оптимізовані під основні вимоги пошукових систем.

Розміщення сателітів на різних хостингах здатне убезпечити їх від виявлення пошуковими системами.

Різні дизайн і двіжки сателітів також є хорошим способом зменшити підозру з боку пошукових систем.

Помірна кількість вихідних посилань. Якщо з одного елемента мережі сателітів будуть посилання відразу на всі інші плюс ще й основний сайт, він дуже скоро потрапить в бан.

Періодичне оновлення контенту буде створювати видимість того, що над сайтом-сателітом постійно ведуться роботи, а це пошуковики просто обожнюють.

Використовувати чи ні

Ми не може дати Вам конкретної рекомендації з цього приводу. Вам доведеться самим робити висновки, враховуючи надану інформацію. Можемо тільки сказати, що на даний момент ми не використовуємо цей метод.

У будь-якому випадку, використовуючи сателіти, SEO-оптимізатора завжди потрібно пам’ятати про можливі ризики і намагатися вберегти своє дітище від санкцій пошукових систем, щоб в один прекрасний момент не втратити все.

http://seo-akademiya.com/

Comments

comments