Як зробити Windows 10 схожою на Windows 7

24.11.2016 0 By svvas

Оформлення Windows 10 містить в собі елементи як 7, так і 8 версії операційної системи. Наприклад, знову повернулося меню Пуск, але в дещо зміненому вигляді. У лівій частині знаходяться недавно відкриті програми, а в правій частині замість списку додатків з’явилися живі плитки.

Незважаючи на те, що розробники прислухалися до користувачів і зробили оформлення більш звичним – поміняли стартовий екран, повернули меню Пуск і так далі, не всіх влаштовує існуючий дизайн системи. Тому є кілька способів як зробити Windows 10 схожою на Windows 7.

Зовнішній вигляд

При першому вході в систему на робочому столі користувач не побачить нічого, крім кошика. У 7 версії системи крім неї на екрані знаходилися ярлики робочого столу, мережевого оточення і папки користувача.

Для того щоб їх повернути і змінити зовнішній вигляд windows 10, на порожньому просторі робочого столу натисніть правою кнопкою і в меню слід установити «Персоналізація». Далі перейдіть в розділ «Теми» і натисніть на «Параметри значків робочого столу». У невеликому з’явилося віконечку поставте галочки навпроти необхідних папок. Також в даному розділі у вкладці Фон можна змінити фон робочого столу.

У новій версії системи помінялися теми оформлення і значки. Цей параметр поміняти найпростіше. В інтернеті повно тим, серед яких є і Aero 7 – стандартне оформлення сімки. Змінюється там же де і ярлики – в розділі “Персоналізація”.

рабочий стол windows 7

Настройки панелі задач

У Windows 10 на панелі завдань розміщуються деякі елементи, яких не було в 7 версії – рядок пошуку і перегляд завдань. Ці функції зручніші скоріше для планшетів, ніж для настільної версії і тому їх можна приховати.

Рядок пошуку займає значне місце на панелі. Для економії простору, і щоб робочий стіл Windows 10 був більш схожий оформленням на сімку, можна зробити дві речі: або зовсім прибрати рядок пошуку, або зробити його у вигляді невеликої позначки, яка буде закріплена на панелі завдань.

Для першого варіанту потрібно клацнути по панелі правою кнопкою миші, натиснути на «Пошук» і поставити галочку біля «Приховано». При необхідності її можна викликати кнопкою Win. Щоб залишити пошук на панелі у вигляді значка, замість «Приховано» вибираємо «Показати значок пошуку».

Кнопка перегляду завдань показує всі відкриті процеси і дозволяє створювати віртуальний робочий стіл. Прибрати її можна натиснувши на панель завдань правою кнопкою і знявши галочку напроти пункту «Показати кнопку перегляду завдань». Побачити відкриті програми та вікна можна за допомогою стандартної команди Alt + Win.

Повернення стандартного меню Пуск

Зробити меню Пуск як і Windows 7 можна або засобами системи, або за допомогою сторонніх програм. Повернути меню Пуск можна засобами системи або за допомогою додаткових утиліт. У першому випадку потрібно просто прибрати всі зайві плитки з правої частини Пуска.

Відкрийте Пуск і послідовно натискайте на іконки правою кнопкою миші, вибираючи пункт «Відмінити закріплення від початкового екрана». Плитки зникнуть і меню стане більш схожим на 7 версію операційної системи. Також можна змінити розмір меню, щоб пусте місце від плиток не займало багато місця.
меню пуск windows 10

Для швидкого доступу до програм можна закріпити їх в лівій частині. Натисніть правою кнопкою на будь-яке порожнє місце в меню і виберіть «Властивості». У віконці, що з’явилося переходимо на «Меню Пуск» і вибираємо «Налаштування». Далі з’явиться ще одне віконце з переліком додатків, які можна помістити в меню. Це може бути Панель управління, документи і так далі.

Якщо цей спосіб не підходить і хочеться стандартне меню Пуск, то тут допоможуть тільки спеціальні програми. Наприклад, можете скористатися Classic Shell – це найпопулярніша утиліта.

Скачайте будь-яку з вище перерахованих програм, запустіть інсталяційний файл і дотримуйтесь інструкцій програми. Багато з них мають гнучкі настройки Пуску.

параметры classic start menu

Windows 10 надає більше можливостей для повернення до звичного вигляду, ніж Windows 8. Деякі нововведення можуть сподобатися користувачам, і вони вирішать залишити все як є, деякі захчуть повністю переробити зовнішній вигляд.

Джерело: http://www.windxp.com.ru/1004-sdelat-pusk-windows.htm

Comments

comments