Tesla оновила свій GPU-суперкомп’ютер на базі Nvidia A100

Tesla оновила свій GPU-суперкомп’ютер на базі Nvidia A100

17.08.2022 0 By svvas

Керівник відділу штучного інтелекту та засобів автопілотування Tesla Тім Зейман (Tim Zaman) розповів, що на даний момент компанія використовує у своїх цілях сьомий за величиною GPU-суперкомп’ютер у світі. Але зазначив, що йдеться лише про кількість використовуваних пристроїв, а не обчислювальну потужність.

Зейман зазначив, що нещодавно компанія оновила свій суперкомп’ютер. Тепер він працює на базі прискорювачів Nvidia A100 із 80 ГБ пам’яті. Всього суперкомп’ютер включає 7360 відеокарт. Зазначається, що торік система налічувала 5760 відеокарт та обчислювальна потужність сягала 1,8 Ефлопс.

Тепер компанія оновила GPU-суперкомп’ютер, збільшивши кількість відеокарт на 1600 штук. Поки що Tesla не повідомила підсумкову обчислювальну потужність, але експерти вважають, що вона могла збільшитися на чверть. Суперкомп’ютер використовується компанією для навчання систем автопілотування електромобілів.

Разом з цим Telsa працює над іншим суперкомп’ютером під назвою Dojo, який працюватиме на процесорах D1. Лінійку процесорів розробили інженери компанії. Чіпи виконані за техпроцесом 7-нм і містять 50 млрд транзисторів при площі 645 мм2.

Comments

comments