Липневий рейтинг найпопулярніших в Україні сайтів

Липневий рейтинг найпопулярніших в Україні сайтів

17.08.2022 0 By svvas

Компанія Kantar CMeter провела чергове дослідження зміни настроїв українських інтернет-користувачів та опублікували свіжий рейтинг найпопулярніших в Україні сайтів — за липень 2022 року. Він вказує на послаблення інтересу українців до онлайн-шопінгу.

Так, головні ecommerce майданчики (Olx, Rozetka, Prom та Epicentrk) дещо втратили в охопленні попри приріст впродовж минулих місяців. Натомість відбулися зміни активності користувачів в соціальних мережах та месенджерах — Facebook вперше з початку 2022 року повернувся на третю позицію в рейтингу найпопулярніших сайтів. Двійка незмінних лідерів — Google та YouTube.

Водночас Instagram з невеликою різницею в охопленні обігнав Telegram, посунувши месенджер, який з початку війнbновою повсякденною звичкою українців, на 10-ту сходинку.

Водночас TikTok у липні подолав цілих 9 позицій та вперше увійшов у топ 25 найвідвідуваніших сайтів в Україні. Тобто сервісу для створення та перегляду коротких відео вдалося здобути прихильність й серед користувачів ПК.

Comments

comments