Телефон заблоковано через перегляд забороненого відео

02.01.2016 0 By svvas

android-virusВаш телефон був заблокований за перегляд порнографії, а саме сцен згвалтування, зоофілії, педофілії та інших збочень.

Для розблокування вам необхідно оплатити штраф!……………

……….Внесіть “300” гривень. Натисніть “Оплатити”. Після оплати, після 24, ваш пристрій автоматично розблокується!

………………. і т.п.

Саме такого роду повідомлення останнім часом часто з’являються  у багатьох власників смартфонів з ОС Андроїд.  Якщо з Вашим гаджетом також сталася така прикрість не панікуйте і головне не спішіть нести гроші шахраям, адже навіть після оплати ніхто не збирається розблоковувати вашого телефона. Наспарвді на ваш телефон попав вірус, який блокує його роботу.

Як зняти це блокування?

Тут є 3 способи:

1. Цей варіант підійде тим, для кого не є  цінними  файли та документи на телефоні. Для цього попросту скидаємо смартфон / планшет, до заводських налаштувань. Після того як ви скинете ваш пристрій до заводських налаштувань, цей банер зникне.
2. Якщо на вашому пристрої зберігається цінна інформація, існує інший спосіб, який дозволить зберегти всі цінні файли. Нам потрібно завантажити телефон в безпечному режимі (як це робиться, можна знайти в Інтернеті, так як способи різні для різних версій ОС). У цьому режимі, завантажуються тільки ті стандартні програми вашого Android-пристрою. Відповідно і вірус теж не завантажиться. Після того, як ви переконалися, що вірус не завантажився, заходимо в Play Market і качаємо антивірус Avast. Після чого, запускаємо сканування вашого пристрою. Антивірус повинен знайти цей вірус і видалити його. Включаємо смартфон в звичайному режимі і бачимо, що все вже в порядку.
3. Попросту перепрошити ваш пристрій. Цей варіант використовуємо тільки тоді, коли ви з яких-небудь причин, не можете скористатися двома попередніми.
І пам’ятайте одне: ніколи не встановлюйте додатки з невідомих джерел. Для того, щоб завантажити собі програму, або гру, є офіційний магазин – Play Market. Також перевірте в налаштуваннях свого телефону, чи заборонено на ньому встановлювати додатки з невідомих джерел.

Якщо є питання про те, як завантажитися  в безпечному режимі на певному смартфоні, або як скинути до заводських налаштувань – пишіть в коментарях.

 

Comments

comments