Скинути Android до заводських налаштувань (Hard reset)

02.01.2016 2 By svvas

Скидання гаджета з ОС Android  до заводських налаштувань (Hard reset)  буде актуальним для тих користувачів, у яких пристрій взагалі не вмикається або зависає на логотипі фірми при включенн,  просто “глючить”,  користувач забув  графічний ключ і пароль блокування. Іншими словами, якщо комфортної роботи зі смартфоном або планшетом ви не відчуваєте, то дана інструкція буде для вас цікава.
Повністю вимикаємо свій пристрій (повинні згаснути всі кнопки і екран). Це необхідно для того, щоб зайти в режим Recovery. Для цього необхідно одночасно затиснути і утримувати деяку комбінацію клавіш. Для різних пристроїв підійдуть різні комбінації:

  • кнопка зменшення гучності (Volume Down) і кнопка включення пристрою (Power) (найбільш часта комбінація);
  • На деяких моделях LG – аналогічно 1 способу (кнопка включення + гучність вниз), але як тільки з’явиться логотип LG, відпустити і ще раз натиснути кнопку включення.
  • кнопка збільшення гучності (Volume Up), кнопка зменшення гучності (Volume Down) і кнопка включення пристрою (Power);
  • кнопка включення пристрою (Power), кнопка додому (Home) і кнопка збільшення гучності (Volume Up);
  • кнопка збільшення гучності (Volume Up) і кнопка включення пристрою (Power);
  • кнопка збільшення гучності (Volume Up) і кнопка зменшення гучності (Volume Down).

Дані комбінації клавіш необхідно затискати і утримувати доти, поки ваш пристрій не перейде в режим Recovery. Переміщення по меню Recovery здійснюється за допомогою кнопок гучності (при наявності сенсорного Recovery управління здійснюється стандартним чином), а підтвердження вибору здійснюється за допомогою кнопки живлення або ж контекстного меню.

hard reset

Наступним кроком, який необхідно виконати є пошук пункту «wipe data / factory reset» (або “Clear eMMC”, або Clear Flash), вибираємо його, а після натискаємо «yes – delete all user data». Після завершення процесу видалення всіх даних, вибираємо пункт «Reboot System» (перезавантаження системи).

Назви пунктів можуть відрізнятися, але не істотно, тому процес скидання Android до заводських налаштувань практично однаковий на всіх пристроях.

Comments

comments