iPhone 8 може стати першим в світі масовим смартфоном, оснащеним молекулярним сканером

iPhone 8 може стати першим в світі масовим смартфоном, оснащеним молекулярним сканером

28.01.2017 0 By svvas

Наступний смартфон від Apple може отримати вбудований молекулярний сканер. Про це повідомляє видання MacRumors. За даними джерел, компанія може працювати над впровадженням в свої пристрої технології молекулярної ідентифікації, розробленої компанією Si-Ware. Датчик в майбутніх iPhone буде здатний визначати хімічний склад матеріалу, що знаходиться перед ним.

Нова розробка компанії Si-Ware називається NeoSpectra Micro. Це повністю інтегрований чіп для спектрального аналізу на базі мобільних пристроїв. Його вартість для виробників гаджетів складе 100 доларів. Тобто оснастити ним будь-девайс не вийде, так як це значно збільшить вартість останнього.

Чому Si-Ware може знайти застосування в iPhone? По-перше, саме   компанія Apple взялась за демонстрацію цієї розробки. Виробник розробив чохол, оснащений сканером NeoSpectra Micro, і таким чином продемонстрував його можливості для роботи з «яблучними» пристроями.

По-друге, Apple активно виступає за здоровий спосіб життя, а вбудований в iPhone молекулярний сканер дозволить користувачам отримати нові способи поліпшення їх особистого благополуччя, за рахунок можливості вибору кращих продуктів, перевірки автентичності товарів і так далі.

Розміри NeoSpectra Micro становлять 18 х 18 х 4 мм, що дозволяє інтегрувати його не тільки в iPhone, але навіть в Apple Watch. Чіп працює в ближньому ІЧ-діапазоні.

Говорити про масове впровадження подібних рішень в споживчу електроніку найближчим часом навряд чи доводиться, але розвиток технології в кінці кінців зробить її доступною для всіх бажаючих. NeoSpectra Micro стане доступною в кінці 2017 року.

Comments

comments