Чим Windows 11 відрізняється від Windows 10?

Чим Windows 11 відрізняється від Windows 10?

22.12.2021 0 By svvas

Однозначно відповісти це питання неможливо. Але нова Windows 11 має більш високий рівень безпеки, оновлено зовнішній вигляд її інтерфейсу та програм, впроваджено підтримку багатьох цікавих технологій.

Windows 11 vs Windows 10

Нова система отримала новий магазин програм Microsoft, а також можливість встановлювати Android-застосунки, багато новацій чекає на геймерів. Звичайно ж, зміни, що відбулися, стосуються не тільки зовнішнього вигляду інтерфейсу, нова операційна система, насправді, отримала і сотні інших, надзвичайно важливих змін.

Перейти на нову Windows чи залишитися на Windows 10 – це лише ваше рішення. Ніхто і нікого не примушує оновлювати пристрій. Спливаючі рекламні вікна звичайно є і будуть, але приймаєте рішення про перехід тільки ви. До того ж, Windows 10 офіційно підтримуватиметься до 14 жовтня 2025 року. Після цієї дати ви можете розраховувати тільки на критично необхідні оновлення.

Windows

Однак, зверніть увагу, що безкоштовне оновлення з Windows 10 до Windows 11 є обмеженою за часом пропозицією. Microsoft ще не оголосила дату закінчення терміну дії, але, безсумнівно, колись це станеться.

Comments

comments