Як відкотити оновлення плагіна у WordPress

29.10.2017 0 By svvas

Завжди потрібно використовувати тільки найсвіжіші версії плагінів і самої  CMS WordPress,  щоб вберегти сайт від злому. Але інколи оновлений плагін чи сама система є несумісними з вашою темою.  І після чергового оновлення сайт перестає працювати.
Випарвити цю ситуацію можна декількома способами. Найперше це можна  відновити сайт з резервної копії у адмін панелі вашого хостингу. Але якщо потрібно відкотити лише один  плагін, який псує роботу вашого сайту,  то тут може допомогти 

плагін  Rollback – відкат версії WordPress плагінів

Перш за все, вам потрібно встановити і активувати плагін WP Rollback. Після активації, відкрийте сторінку плагінів, щоб побачити, що під кожним розширенням з’явилася мітка Rollback, яка допомагає зробити  відкат плагіна до попередньої, стабільної версії.

rollback

 

якщо вам треба повернутися до попередньої версії плагіна, просто відкрийте сторінку плагінів і натисніть на посилання Rollback (Відкат) нижче цього плагіна. WP Rollback відкриє сторінку, де ви побачите свіжу версію і версію, до якої можна відкотити плагін.

rollback2

Якщо ви впевнені в своїх діях, то можете запустити процес, клікнувши  на кнопку Rollback. WP Rollback завантажить і замінить вашу поточну версію тією версією, яку ви вибрали.

 

Comments

comments