WooCommerce огляд 2022

WooCommerce огляд 2022

25.10.2022 0 By svvas

WooCommerce це плагін WordPress для електронної комерції
WooCommerce може похвалитися великим набором функцій у компактному WordPress плагіні, при цьому це абсолютно безкоштовно. У цьому WooCommerce огляді виокремлені деякі з кращих інструментів всередині WooCommerce.

Порівнювати досить часто WooCommerce на такі платформи, як Shopify or BigCommerce, це чудово, але важливо зрозуміти основні відмінності. Спочатку ці платформи електронної комерції забезпечують аналогічні результати.

Факт:

Мета полягає в тому, щоб створити веб-сайт з функціями електронної комерції, і це те, що ви отримуєте з WooCommerce, Shopify, BigCommerceі та іншими

Обробка платежів виконується за вас, ви можете настроювати продукти та створювати веб-сайт без особливих знань у галузі програмування. Проте WooCommerce відрізняється від цих платформ з однієї важливої ​​причини: він інтегрується з системою керування контентом WordPress з відкритим вихідним кодом.

Це означає, що у вас буде більше контролю над вашим сайтом, але для цього знадобиться трохи більше знань про хостинг, доменні імена та дизайн сайту. У той час як Shopify or BigCommerce пропонують повні пакети електронної комерції з хостингом, інструментами, обробкою та дизайном.

При цьому ці «упаковані» платформи можуть мати обмеження у рамках тематичних та функціональних відділів. Це основна причина, чому WooCommerce став настільки популярним серед більш розвинених розробників.

Важко охопити весь WooCommerce в одному повідомленні у блозі, щоб пояснити коротко, WooCommerce працює як вордпрес plugin, де ви встановлюєте plugin, щоб перетворити ваш сайт WordPress на повнофункціональний інтернет-магазин.

Основні функції:

Красива система керування контентом (оскільки WooCommerce працює на WordPress).
Система, яка дозволяє налаштувати ваш дизайн із візуальним будівельником або через код.
Більше 400 розширень та тисячі інших WordPress plugins для покращення зовнішнього вигляду та функціональності вашого магазину. Наприклад, можна створити сайт для учасників або додати просту контактну форму. все можливо з pluginс і розширення.
Доступ до REST API для управління та інтеграції з усім, від продуктів до замовлень.
Численні теми, щоб ваш інтернет-магазин виглядав саме так, як ви хочете, Деякі з цих тем безкоштовні, а деякі продаються у сторонніх постачальників.
Красиві продукти та checkout pages, Вони доповнюються цільовими сторінками та безліччю інших параметрів, що настроюються, які можна очікувати від повноцінної платформи електронної комерції.
Рейтинги та огляди продуктів для підвищення вашого SEO і зробити покупки більше вformatдля ваших клієнтів.
Необмежені продукти, зображення та галереї. Практично все безмежно у WooCommerce, тому вам не доведеться турбуватися про обмеження.
Розширене сортування та фільтрація товарів: tЦе робить ваш рейтинг у пошукових системах кращим, а також спрямовує ваших клієнтів через безліч продуктів.
Підтримка фізичних, цифрових та партнерських продуктів, Доступні необмежені варіанти, і ви можете імпортувати та експортувати великі списки продуктів.
Зони оформлення замовлення з виїздом гостей, що настроюються, автоматизовані електронні листи, податкові опції, безкоштовна доставка, вбудована обробка платежів та багато іншого.

Справа в тому, що якщо WooCommerce не має потрібної вам функції, швидше за все, вона не буде включена до жодної іншої платформи електронної комерції. І якщо вам важко знайти щось унікальне, наприклад механізм підписки, ви можете використовувати розширення та plugins, щоб задовольнити ваші потреби.

Тож якщо підвести підсумок, яЯкщо у вас немає інтересу платити щомісячну платню за такі платформу, як Shopify чи BigCommerce, то WooCommerce саме для вас. WooCommerce рекомендується для власників електронної комерції, які не хочуть жодних обмежень у своїх інтернет-магазинах. Це дозволяє вам масштабувати і налаштовувати все, що ви хочете, і крива навчання не така вже й погана. WooCommerce дає вам безліч способів доставити дивовижні враження для ваших клієнтів, а також полегшує банківські перекази для вашої компанії. Ви можете покращити сервіс із різноманітними плагінами та іншими додатковими функціями, що призначені для роботи з WordPress. Існують навіть SEO-інструменти, які працюють з WooCommerce та WordPress, щоб познайомити вас з розширеними сніпетами та покращити вашу Google Analytics.

Саме тому, Woocomerce є ідеальним рішенням для створення інтернет-магазину для малих та середніх бізнесів.

Comments

comments