Відеоредактор YouTube

22.10.2016 0 By svvas

Багато користувачів відео сервісу YouTube не знають, що в ньому є  досить непоганий редактор відео, який доступний всім власникам каналів і дозволяє редагувати відео і створювати слайд-шоу.

Використовуючи редактор відео можна змінювати тривалість ролика, обрізати і об’єднувати відео, додавати переходи, музику і звукові ефекти з бібліотеки YouTube.

У свою чергу кожен інструмент має настройки, які допомагають поліпшити якість відео, змінювати гучність музики і управляти спеціальними ефектами.

У вашому розпорядженні будуть інструменти:

– Автокоррекція;

– Яскравість і контраст;

– Уповільнення відео;

– Обертання відео;

– Стабілізація зображення;

– Стилістичні фільтри;

– Редагування тексту;

– Управління звуком;

– Вибір відео, які розповсюджуються за ліцензією Creative Commons;

– Додавання фото і картинок;

– Додавання музики;

– Додавання переходів у відео;

– Додавання ефектного заголовка;

videoredactor youtube

мал. 1

Інструментів досить для стандартного редагування відео. Але, не більше того. Наприклад, створити блок інших пропозицій (кінцевих заставок) в цьому редакторі не вийде.

Всього для створення одного відео можна використовувати не більше 50 відео і 500 картинок, але  цього для звичайного користувача більш ніж достатньо.

Додати відео можна на етапі додавання відео на канал або вже після його завантаження в творчій студії.

У будь-якому випадку працювати можна тільки з відео, завантаженими на канал або поширюваними за ліцензією Creative Commons.

Розберемо приклад з уже завантаженим відео. Для його додавання в відеоредактор потрібно зайти в «Творчу студію» – «Створити» – «Відеоредактор». (мал. 1).

Інтерфейс редактора схожий на інтерфейс популярних програм для роботи з відео. і має такі ж інструменти для роботи як наприклад стандартний Movie Maker.

Всі дії виконуються в одному вікні. Використовуючи ці інструменти можна працювати над якістю зображення, візуальними ефектами, додавати текст і управляти звуком в цьому відеоролику. Також можна обрізати та склеювати декілька відеороликів.

Коли відео готове його можна зберегти. Для цього достатньо натиснути на кнопку в правому куті «Створити».

Після створення відеоролика потрібно буде почекати, поки він пройде обробку, і після цього його можна буде подивитися.

Comments

comments