В 2020 році Google забанив понад 100 тис. розробників шкідливого ПЗ

В 2020 році Google забанив понад 100 тис. розробників шкідливого ПЗ

17.11.2020 0 By svvas

Play Store можливо і не може похвалитися найкращою безпекою, але Google постійно докладає зусиль, щоб поліпшити загальну ситуацію. З цією метою компанія розкрила різні методології, які вона використовувала для боротьби зі шкідливими програмами і розробниками у 2020, а також поділилася деякими супутніми статистичними даними.Ads by Ad.Plus

У 2020 Play Protect щодня перевіряв понад 100 млрд встановлених застосунків, сервіс був представлений ще у 2017, щоб дати користувачам більше інформації про безпеку Android. У зв’язку з тим, що 2020 став особливо важким через зростання числа фейкових новин, а також з-за того, що люди намагаються знайти достовірну інформацію про COVID-19 і вакцини, Google зробила кілька кроків, щоб гарантувати, що застосунки не заподіють шкоди користувачам дезінформацією.

Серед них була вимога, щоб застосунки, що мають справу з конфіденційними випадками використання, такими як відображення інформації про сайти тестування COVID-19, відповідали високому рівню конфіденційності даних користувача і були схвалені урядом або органами охорони здоров’я. Також були введені нові правила для застосунків, які позиціонують себе як «Новини», щоб підвищити прозорість для користувачів Play Store. Нарешті, були створені спеціальні групи і процеси, щоб зосередити увагу на виборах і запобігти пов’язані з ними зловживання.

Алгоритми машинного навчання Google зупинили випуск понад 962 тис. застосунків в Play Store, оскільки вони порушували певні правила. Точно так же бан отримали 119 тис. шкідливих облікових записів розробників, що надсилали спам.

Інші поліпшення включають в себе перевірку всіх застосунків, в яких є доступ до місця розташування у фоновому режимі, і примушення розробників до надання користувачам переваг, коли вони запитують цю інформацію. Застосунки, які не відповідають цим правилам, будуть видалені з Play Store. Google планує незабаром розкрити додаткову інформацію про цей процес. Нарешті, компанія також випустила нову вкладку в Play Store, що містить застосунки, схвалені вчителями, з рекомендаціями академічних експертів і консультантів

Google заявляє, що продовжить інвестувати в зусилля щодо запобігання поширення шкідливого контенту в Play Store. Компанія сподівається завоювати довіру не тільки користувачів, але і розробників.

Comments

comments