ТОП-25 найнебезпечніших в світі паролів

ТОП-25 найнебезпечніших в світі паролів

17.01.2017 0 By svvas

Багато користувачів створюють прості, легко запам’ятовувані паролі з символів і букв, що стоять поруч на клавіатурі, такі як «1234567» або «qwerty». Звичайно, ці послідовності легко запам’ятати, але їх так само легко зламають хакери і скомпрометують акаунти в інтернеті або встановлять контроль над цифровою ідентифікацією особи. Фахівці компанії Keeper, що спеціалізується на створенні ПЗ для управління паролями, з’ясували, що більше 50% людей використовують прості паролі, які легко можуть вгадати зловмисники.

Експерти проаналізували 10 млн паролів і склали список найпопулярніших в 2016 році. Більшість з них виявилися дуже небезпечними: вони являють собою прості комбінації цифр і букв. У першу п’ятірку популярних слів потрапили: «123456», «123456789», «qwerty», «12345678», «111111».

paswords

«Не дивлячись на те, що більшість користувачів знають про ризики, вони все ж таки не прикладають достатньо зусиль, щоб захистити свої облікові записи. В результаті, велика відповідальність лягає на плечі власників сервісів в Інтернеті, які нехтують основними правилами і не вводять сувору політику складності пароля », – розповіли експерти.

Примітно, що в списку найпопулярніших є і виключення – пароль «18atcskd2w», – 15-й у списку. На думку дослідників акаунти, захищені такими паролями, були створені роботами для розсилки спаму на інтернет-форумах.

Експерти також попередили, що програмне забезпечення для злому паролів може вгадати коди, які мають довжину шість символів в лічені секунди, особливо якщо вони використовують послідовні ключі.

Comments

comments