Сервіс онлайн опитувань SurveyMonkey

SurveyMonkey – це найпопулярніша в світі програма для проведення онлайн-опитувань. Сервісом коистується більше 30 мільйонів користувачів по всьому світі.  SurveyMonkey дає  можливість простіше, ніж коли-небудь, створювати опитування та анкети для отримання будь-яких даних, від рівня задоволеності клієнтів до рівня зацікавленості співробітників.
Після реєстрції система надає доступ до інтерфейсу для створення опитувань. Після створення  опитувань, їх можна розповсюджувати в Інтернеті і збирати відповіді через веб інтерфейс в реальному часі. Даний  інструмент аналізу допоможе опрацьовувати  дані в цінні відомості і створювати професійні звіти. Є безкоштовний і платні тарифні плани.

Сайт сервісу https://www.surveymonkey.com/

Comments

comments

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

2 коментарі до запису “Сервіс онлайн опитувань SurveyMonkey”

  1. Олександр сказав:

    Найпопулярніший – не значить найкращий. Саме велика кількість користувачів заставляє Survey Monkey особливо не цінувати кожного нового. Якщо вам потрібна буде допомога зі створенням чи відправкою опитування – вам особливо ніхто не допоможе. До того ж захист даних і функціонал дуже скудні в дешевих пакетах.
    Ми стикнулися з цими проблемами та знайшли значно краще рішення – мультиязичний сервіс Examinare, розроблений шведами. Вони уважні до кожної деталі, а також дуже поважають українців. Іх сервіс, як підтримка в онлайні доступні українською мовою.
    https://ua.examinare.com/

Залишити коментар


сім × = 7