Покупки з допомогою селфі

Покупки з допомогою селфі

29.10.2015 0 By svvas

MasterCard планує дозволити покупцям оплачувати свої покупки за допомогою селфі. Така можливість може з’явитися до кінця поточного року.

селфі

Для розпізнавання  особи  MasterCard,  в партнерстві з Google, Apple і Samsung, було  створено спеціальне програмне забезпечення ID Check.

У його першому тестуванні візьмуть участь 500 власників карток. Для користування послугою потрібно встановити спеціальну програму, за допомогою якої і буде здійснено процес зчитування біометричних даних особи або відбитка пальця.

У випадку з селфі, щоб ніхто не зміг підставити замість обличчя, наприклад, фотографію,  для ідентифікації користувача також потрібно моргнути перед камерою.  Після сканування система переводить зображення в машинний код, далі кешує його та порівнює отримані дані з тими, що зберігаються на серверах компанії. MasterCard запевняє, що зберігатиме не фотографії, зроблені користувачами, а лише їх алгоритми.

“Нове покоління любить селфі. Я думаю, що вони вважатимуть цю ідею класною. Вони будуть активно користуватися такою послугою”, – сказав Аджей Бала, відповідальний за розробку інноваційного рішення.

 

Comments

comments