5 безкоштовних плагінів WordPress для створення Галереї зображень

11.12.2016 0 By svvas

1. Envira Gallery

Плагін Envira Gallery доступний в безкоштовній і преміум версії. Безкоштовну версію завантажили вже понад 40 000 користувачів, оскільки це один з найбільш популярних і доступних плагінів галерей. У Envira Gallery є drag & drop інтерфейс, так що ви можете досить легко завантажувати і переміщати свої ізображенія.Адаптівний веб-дизайн забезпечує коректне відображення сайту на будь-якому пристрої, який використовує читач, а мобільна версія має деякі цікаві додаткові функції, такі як інтеграція плагіна WooCommerce і можливість поділитися в соціальних мережах через кнопку Pinterest. Ви також можете експортувати в плагін ваші фотографії з Instagram.

2. Photo Gallery

Photo Gallery – вражаючий безкоштовний плагін, який пропонує безліч інструментів і функцій. За допомогою Photo Gallery ви можете додавати і редагувати необмежену кількість зображень вашої галереї. Відео з YouTube і Vimeo теж можна вставити в альбом. Також в наявності велика кількість інструментів для редагування, наприклад: обрізка, переворот і обертання мініатюр зображень. До того ж є кілька способів переглядати галереї або слайд-шоу, так що ви можете вибрати варіант відображення зображень на екрані.

Галереї, які створює цей плагін, сумісні на 100% з екранами будь-яких розмірів, тому ваші зображення будуть відмінно виглядати незалежно від розміру екрану користувача. До того ж, плагін має технологію лайтбокс, хоч і простеньку, так що при відображенні зображень на екрані користувач не відволікається на іншу частину сторінки.

Photo Gallery можна оновити до професійної версії. Купивши її, ви отримаєте 15 лайтбокс ефектів, можливість взаємодіяти з різними соціальними мережами, а також можливість створення єдиної галереї для відео і зображень.

3. NextGEN Gallery

Плагін NextGEN Gallery користується величезною популярністю, його завантажили більше 13 мільйонів користувачів. Він простий у використанні, завантаженні зображень і управлінні галереями, завдяки відображенню фотографій різними способами.

Всі галереї управляються з однієї точки на вашій консолі WordPress, так що можна завантажувати відразу серію зображень і редагувати їх разом або окремо. Ця функція дійсно відмінна, бо дає змогу вам зберегти дорогоцінний час. За допомогою консолі, до того ж, ви можете додавати, видаляти, повертати, міняти місцями і змінювати розмір не тільки зображень, але і мініатюр. Інтерфейс NextGEN Gallery пропонує два основні стилі відображення зображень: галерея мініатюр і слайд-шоу. Обидва варіанти містять велику кількість інструментів, тому ви можете створювати унікальні візуальні ефекти для вашого сайту.

Версія NextGen Pro є потужним апгрейдом, що пропонують, серед іншого, вдосконалені відео, сітки мініатюр, слайд-шоу і лайтбокс. Це дає вам додатковий контроль над презентацією візуальних ефектів вашого сайту.

4. Huge-IT Image Gallery

Huge-IT Gallery дозволить вам показати свою унікальність, креативність і виділитися з натовпу за допомогою зображень та галерей на вашому сайті. Цей плагін WordPress пропонує широкий вибір, допомагаючи вам підібрати відповідний стиль для вашого типу сайту і зображень, які ви публікуєте.

Родзинка плагіна Huge-IT Gallery полягає в Blog Gallery. За допомогою цієї функції можна відобразити зображення або відео з заголовками і текстом в розмітці блогу. Подивіться демо-версії галерей і виберіть вподобану.

Як і з вибором галерей, цей плагін пропонує потужні інструменти проектування і налаштування лайтбоксу. Він також сумісний на 100% з екранами будь-яких розмірів, тому ваші зображення будуть відмінно виглядати, незалежно від розміру екрану користувача.

5. Gallery by BestWebSoft

Gallery by BestWebSoft дозволяє реалізувати потрібне вам кількість галерей. За допомогою цього плагіна ви можете створити величезну кількість альбомів на вашому сайті, кожен з необмеженою кількістю фотографій. Якщо ви збираєтеся постійно публікувати стрім фотографій, цей плагін якраз для вас.

Для доступу до преміум-функцій необхідно придбати Gallery Pro. У даній версії особливо вражають настройки лайтбоксу, що дозволяє додати в вікно лайтбоксу опис для лайтбокс дисплея, кнопки “Поділитися” або “Like” для соціальних мереж. Це додасть інтерактивності вашому контенту.

Comments

comments