Skype буде працювати із браузера

16.10.2015 0 By svvas

Користувачі Skype отримають можливість здійснювати дзвінки безпосередньо з браузера, без необхідності встановлювати додаток на комп’ютер. Тепер   спілкуванням  у Skype буде можливе  через браузер.
Щоб почати дзвінок або чат через Skype, користувач зможе зайти на сайт сервісу і ввести там свої реєстраційні дані.

Для використання текстового чату додаткових дій не буде потрібно, а для аудіо і відеодзвінків потрібно буде встановити розширення для браузера,  але, за словами Microsoft, необхідність в останній дії – лише тимчасова.

скайп

Веб-версія Skype може виявитися затребуваною серед користувачів, які часто подорожують і вимушених працювати на комп’ютерах в інтернет-кафе і готелях. Крім того, скористатися Skype через браузер зможуть користувачі, які не мають адміністраторського доступу для установки програми Skype на робочий комп’ютер. Веб-версію Skype будуть підтримувати всі популярні браузери для комп’ютерів – Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari і.

Спочатку бета-версія Skype для вебу буде доступна невеликому числу користувачів, проте в найближчі місяці розробник обіцяє відкрити до неї доступ користувачам по всьому світу.

Comments

comments