QR-код

13.11.2015 0 By svvas

QR-код (англ. Quick response – швидкий відгук) – матричний код (двомірний штрихкод), розроблений і представлений японською компанією «Denso-Wave

chartQR-коди найбільше поширені в Японії. Вже на початку 2000 року QR-коди отримали настільки широке поширення в Японії, що їх можна було зустріти на великій кількості плакатів, упаковок і товарів, там подібні коди наносяться практично на всі товари, що продаються в магазинах, їх розміщують в рекламних буклетах і довідниках.

В даний час QR-код також широко поширений в країнах Азії, поступово розвивається в Європі та Північній Америці. Найбільше визнання він отримав серед користувачів мобільного зв’язку – встановивши спеціальну програму, абонент може моментально заносити в свій телефон текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити по web-посиланнях, відправляти SMS-повідомлення, переглядати візитну карточку  і т.п.

Щоб  використати QR код потрібно:

Взяти мобільний телефон з камерою після чого потрібно запустити програму для сканування коду, навести об’єктив камери на код і отримати інформацію!

Для створення QR є спеціальні сервіси де після невеличких налаштувань можна згенерувати свій QR код. Одним з таких сервісів є  http://ua.qr-code-generator.com/

Comments

comments