Інтернет гроші біткоіни

09.08.2015 0 By svvas

bitcoinТочно так само як у Європи є євро, у США долар, у Китаю – юані,  у України – гривні, тепер і у інтернету є своя власна валюта – криптовалюта біткоіни. Якщо в реальному житті, нам доводиться користуватися тією чи іншою валютою, залежно від країни проживання, то біткоіни користувачів інтернету розплачуватися ніхто не змушував і вже тим більше не примушував. Криптовалюта – це вільний вибір вільних людей.

Також інтерес до криптовалюта підігрівають інвестиційні можливості. Для прикладу, криптовалюта біткоіни в 2013 році за 1 місяць зросла в ціні з $ 200 аж до $ 1 000 за 1 монету біткоіни!

Bitcoin, що ж це? Віртуальні гроші біткоіни – це нова криптовалюта, електронні засоби, які створив нікому не відомий програміст (або група програмістів) під псевдонімом Сатоcі Накамото. Сталося це в 2009 році. Термін “біткоіни” і специфіку (алгоритм роботи біткоінів) придумав саме він. Ніхто не знає, звідки ця людина і як його звуть в реальному світі. Він створив не тільки програму, а й спеціальний додаток – гаманець на вашому ПК, що містить криптовалюту  біткоіни.

Криптовалюта біткоіни має основні функції та властивості звичайних грошей різних країн:
Засоби обміну;
Засоби заощадження;
Розрахункова одиниця.

Тим не менш, біткоіни залишається криптовалюта.

Криптовалюти і біткоіни вікіпедія описує таким чином: криптовалюта – один з видів цифрової валюти. Її емісія та облік засновані на різних криптографічних методах. А функціонування відбувається децентралізовано, в розподіленої комп’ютерної мережі.

Варто хоча б мигцем згадати про другу за популярністю криптовалюту – Лайткоіни. Це така ж криптовалюта, тільки алгоритм транзакцій цієї криптовалюти  працює трохи швидше. Біткоін і Лайткоін можна порівняти з золотом і сріблом. На сьогоднішній день налічується вже з десяток більш-менш великих криптовалют.

Давайте також розберемося, чому біткоіни – це не піраміда. Криптовалюта – це реальний програмний продукт, зростання курсу якого залежить тільки від попиту та пропозиції, а не від подальших вкладників.

Кожен учасник мережі може здійснювати миттєві операції з криптовалюта без посередників. Тобто покупець передає гроші безпосередньо продавцеві. Не потрібно йти в банк або вносити гроші на Ківі-гаманець, ви просто відправляєте біткоіни людині. Монети в системі – це криптографічні (математичні) хеш-коди. Кожен з них абсолютно унікальний і не може використовуватися двічі.

Як і всяка валюта, біткоіни має свій курс. Перевірити поточний курс криптовалюта можна на сайті blockchain.info.  В даний момент середня вартість  одного біткоїна  BTC  – приблизно   262   долара  США

Використовувати біткоїни можна через спеціальну програму. Програма-гаманець BitCoin — це звичайний десктоповий додаток, на кшталт всім звичного WebMoney Classic. Для роботи програми потрібно, щоб у вас був відкритий мережевий порт номер 8333, тому якщо у вас активовано захисний екран Windows або встановлено інший сторонній брендмауер, варто про це подбати заздалегідь. Є версії гаманця для Windows, Linux, MacOS X, Android, IOS.

У біткоіна немає меж. Платежі, здійснені в цій системі, неможливо скасувати. Самі монети не можна підробити, скопіювати або витратити двічі. Такі можливості гарантує чесність всієї системи.
Такі імениті бренди, як WordPress приймають біткоіни для оплати послуг. З кожним місяцем кількість інтернет-магазинів, ресурсів і компаній, що приймають до оплати біткоіни, зростає.

Тож безперечно ця криптовалюта може мати  велике майбутнє.

Comments

comments