Як підключити wi-fi роутер

23.12.2013 1 By svvas

2534583_d831af03

Підключити  та налаштувати роутер не так і складно як здається на перший погляд.  Зараз попробуємо встановити загальну закономірність підключення  роутера будь-якого виробника.

1. Найперше, що потрібно зробити це включити роутер та з’єднати   його мережевим кабелем із  комп’ютером.  Для цього виберіть на роутері будь-який порт, позначений цифрою 1, 2, 3, 4 і т.д.(жовтого кольору на рисунку 1) , а другий кінець кабелю підключіть до комп’ютера.

рис. 1

рис. 1

 2. Підключіть мережний кабель інтернету до порту роутера з написом WAN (синій колір на рисунку 1). Мають засвітитися відповідні індикатори.
3. Вставте інсталяційний диск, що постачається з роутером  – на екрані монітора з’явиться діалог програми-майстра настройки роутера.
Якщо диск відсутній, то треба відкрити браузер і в адресному рядку ввести 192.168.1.1  або 192.168.0.1, або іншу комбінацію(див інструкцію до роутера).

4. Коли зайдемо в інтерфейс програми настройки  роутера перше, що треба ввести це логін і пароль. За замовчуванням буде стояти  admin – admin.

5. Потім потрібно зайти на вкладку WAN і ввести налаштування вашого інтернет з’єднання. В більшості випадків це PPPoE. Хоча може бути і Dynamic IP або Static IP. Можливо, доведеться ввести логін і пароль, надані провайдером, щоб надалі роутер підключався до інтернету автоматично.

6. Далі треба зайти на вкладку, яка найчастіше в роутерах всіх виробників називається Wireless, для налаштування безпрвідного доступу через wi-fi. Вибрати  тип шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK.  Якщо хочете роздавати халявний інтернет сусідам то пароль не треба  ставити. А якщо ні,  то вводимо пароль, як правило він повинен бути не менше 8-ми символів.

Ось і все! В цих 6 пунктах розказано про основні кроки підключення і настройки wi-fi роутера. Залежно від виробника можуть виникнути деякі не суттєві особливості, але взагальному схема всюди однакова.

роутер

 

В кого виникнуть питання пишіть!!!!

Comments

comments