Як встановити Windows на нетбук

12.02.2014 0 By svvas

Скоро прийде день , коли оптичні диски будуть такою ж  рідкістю, як зараз дискети. Вже не мають оптичних приводів сучасні нетбуки  і навіть ноутбуки. Але встановити на них операційну систему все ж потрібно.  Це можна зробити через флешку.

Для цього на usb флешку треба записати Windows. Зробити це допоможе програма WinToFlash. Дана програма   містить майстер , який допоможе перенести програму установки Windows на флешку і зробити її завантажувальною . Теж саме можна зробити і з  LiveCD .

Вам не потрібно хвилюватися про подряпини на диску , перенісши його вміст на флешку. Оптичні диски швидко стають частиною минулого , особливо в світі офісів та бізнесу.

Тепер WinToFlash містить модуль АнтиСМС ( АнтіВінлокер ) , який допоможе боротися з блокаторами комп’ютера (надішліть СМС на номер , поповніть рахунок абонента та інше) , іншими шахраями і вірусами.
WinToFlash це додаток, що дозволяє повністю перенести програму установки Windows XP , Windows 2003 , Windows Vista , Windows 2008 , Windows 7 , Windows 8 на USB накопичувач за кілька кліків мишки. Це означає , що ви можете встановити Windows з флеш карти , HDD або іншого носія на ваш комп’ютер або нетбук.

І це ще не   все , що вона може робити. WinToFlash може перенести ваш live CD / DVD на USB накопичувач , наприклад , BartPE . Після всіх технологічних маніпуляцій ви зможете повністю очистити флеш карту і відформатувати її в Windows для щоденного використання.

 

Для створення загрузочної флешки потрібно запустити програму WinToFlash вставити диск з Windows або вказати шлях до його образу вибрати букву флешки і натиснути  кнопку Далі. Див. рисунок:

wintoflash - віндовс з флешки

 

 

Коли програма скопіює Windows на флешку  потрібно в біосі  в пункті boot  вибрати загрузка з usb.

Скачати  WinToFlash можна тут WinToFlash

Comments

comments