Три приховані функції мобільників, про які не знають більшість користувачів

30.04.2014 0 By svvas

У мобільному телефоні існує кілька прихованих можливостей , про які не знають багато користувачів . Інтернет- журнал memo.im вибрав три приховані функції , які здатні допомогти в екстрених ситуаціях.

Перше

112 є номером , який можна набрати з мобільного телефону в разі надзвичайної ситуації. Діє по всьому світу . Перебуваючи поза зоною прийому мережі , у разі виникнення надзвичайної ситуації можна набрати 112 , і телефон здійснить пошук аварійного номера усередині доступних в регіоні мереж . При цьому номер можна набрати навіть при заблокованій клавіатурі телефону .

Друге

Якщо ключі опинилися всередині замкненого автомобіля , а вдома є запасні ключі , потрібно зателефонувати на мобільник когось із домашніх зі свого телефону . Потім варто тримати свій стільниковий на відстані близько 30 см від дверей автомобіля , в той час як людина, що знаходиться вдома , натискає на кнопку розблокування на запасному ключі , заздалегідь піднісши його до свого мобільного . Машина відкриється. При цьому відстань до людини із запасними ключами не має значення.

Третє

Для того , щоб дізнатися серійний номер свого мобільного телефону , потрібно набрати комбінацію: * # 06 # На екрані буде відображений код з 15 цифр. Цей код є унікальним для кожного телефону . Його слід записати і зберігати в безпечному місці. Якщо телефон вкрадуть , його можна буде швидко знайти , звернувшись до міліції. І навіть якщо телефон не знайдуть , то його можна буде заблокувати.

Джерело: Украина без цензури

Comments

comments