Синій екран смерті

18.12.2013 0 By svvas

Напевне, багато в кого виникала  проблема коли при загрузці ігри чи відео чи при якійсь іншій дії комп’ютер перезапускається і видає таке вікно:

original

 

Це так званий “синій екран смерті” або  BSOD.

Основними причинами   появи такого екрану є:

1. Збої в роботі драйверів. За статистикою це найчастіша причина виникнення синього екрану смерті.
2. Збої в роботі деяких програм. В основному сюди входять різні антивіруси і фаєрволи .
3. Збої в роботі устаткування. Власне тут треба міняти устаткування.  Це можуть бути браковані чіпи оперативної пам’яті , збої в роботі вінчестера , відеокарти і материнської плати з пристроями , які на ній розміщені , це можуть бути збої в блоці живлення і так далі. Сюди також входять збої , які виникають при перегріванні того або іншого пристрою.

Що робити далі?

Найперше, що потрібно зробити, так це визначити причину збою. Для цього зручно використати програмку  BlueScreenView.
BlueScreenView сканує всі Minidump файли , створені під “синій екран смерті ”  , і відображає інформацію про всі аварій в одній таблиці . Для кожної аварії , BlueScreenView відображає мінідамп ім’я файлу , дату / час аварії , основну інформацію краху відображається в синій екран, і драйвера або модуля , який, можливо став  причиною аварії (ім’я файлу , назва продукту , опис файлу і версія файлу) .

324vCqGheTY

У верхній панелі програма відображає кожну з аварій, а в нижній  кольором виділені драйвера пристроїв, які призвели до збою. Двічі клацнувши по драйверу можна побачити його властивості у вигляді таблиці.

Скачати BlueScreenView 1.15:

Оновленоо: 17.11.2009
Категорія програм: Настройка системи
Система: Windows 7, Vista, XP
Інтерфейс: Англійський
Розмір файла: 54 Кб
Статус: Безкоштовна
Коли знайшли які саме драйвера видають помилку потрібно їх видалити і перевстановити другі, бажано “рідні”, тобто ті що поставлялися з пристроєм комп’ютера.

 

Comments

comments