Голоси ВКонтакте

25.03.2014 0 By svvas

В даний час електронні гроші є невід’ємною частиною користувачів Інтернету. Майже всі соціальні мережі допомагають отримати привілеї своїм користувачам за певну плату. Соціальна мережа «ВКонтакте » – не виняток. Так званої грошової валютою цього сайту є голос.

Соціальна мережа « ВКонтакте» пропонує користувачам дві основні платні послуги. Перша – це підняти рейтинг собі і своїм друзям і друга – подарувати подарунок (вартість одного подарунка – від одного голосу і вище). Ще голоси можна витрачати у всіляких іграх , які присутні «ВКонтакте». Голоси також потрібні для того , щоб публікувати різні рекламні оголошення.

Отримати безкоштовні голоси і рейтинг можна , граючи в різні додатки соціальної мережі « ВКонтакте» , призами в яких є, відповідно , голосу і рейтинг. Нижче наведено список програм , в яких можна безкоштовно ( без прихованих платежів і вкладень) заробити голоси і / або рейтинг :

Додатки, з можливістю заробити голоси :
Битва за голоси – додаток, що містить безкоштовну лотерею на голоси . Пізніше розробники обіцяють додати гру з призами в голосах , так само безкоштовну для всіх користувачів.
Free2Pay – додаток , в якому користувачам пропонують виконувати завдання ( оффер ) за голоси . На жаль , більшість завдань вимагають від користувача небудь купити , але є також і завдання , які не потребують вкладень .
Додатки, з можливістю заробити рейтинг :
LiveAd – додаток , що представляє собою своєрідну біржу завдань , за виконання яких користувачеві нараховуються кредити. Кредити можна обміняти на рейтинг.
Також серед безлічі ігрових додатків соціальної мережі можна спробувати знайти такі , які обіцяють можливість підвищити рейтинг або заробити голоси . Для цього достатньо скористатися пошуком по додатках і ввести запит « голос» або «рейтинг ». Однак , завжди треба враховувати , що багато з цих додатків вже вимагають наявності голосів у користувача та їх використання у грі.

Безкоштовно отримати голос в соціальній мережі « ВКонтакте» за допомогою сторонніх програм практично неможливо. Різні програми для підвищення рейтингу та збору голосів , які існують в Інтернеті , в переважній більшості – комп’ютерний вірус. Даний вірус просить відправити SMS , щоб увійти в соціальну мережу «ВКонтакте» або просить відправити SMS на номер неіснуючого бота , який нібито підвищить рейтинг до захмарних цифр. У будь-яких подібних програмах насправді криється лише муляж , який зображає бурхливу діяльність + вірус , який викраде ваші дані від «ВКонтакте» , E – mail , ICQ та інше.  Тому будь-які спроби знайти працюючий софт , щоб отримати голоси вконтакті безкоштовно – марна трата часу! Встановлювати і запускати таку програму вкрай не рекомендується. Але якщо все ж вам ніяк не віриться в те, що халяви не існує , то можете скачати в інтернеті будь-яку зі знайдених програм для збору голосів « ВКонтакте» і перевірити її будь-яким свіжим антивірусом типу NOD32 .

Отримати голос « ВКонтакте» за гроші зовсім не важко. Зробити це можна найрізноманітнішими способами. Вибрати один з видів отримання валюти можна за допомогою розділу « Поповнити баланс». У вікні на сторінці з’явиться кілька варіантів поповнення балансу .

На першому місці знаходиться отримання голосів через SMS. Пов’язано це з тим , що такий спосіб оплати є найбільш зручним і найпоширенішим для більшості користувачів мережі « ВКонтакте». Щоб отримати голос потрібно зробити одну нескладну дію – відправити на один з представлених коротких номерів SMS із зазначенням свого користувацького  ID . І все , заповітний голос буде отриманий. Варто відзначити , що хоч цей спосіб і є популярним , однак він найменш всього вигідний порівняно з рештою .

Другим способом є платіж через термінали . Десятки тисяч терміналів в по всій країні  надають можливість поповнювати Ваш  рахунок .
Третій варіант поповнення балансу – платіж через кілька електронних платіжних систем . Користувачам соціальної мережі « ВКонтакте» пропонуються кілька найпоширеніших електронних платіжних систем в Росії та Україні на вибір – це «Яндекс Деньги» , « RBK Money » , « PayPal » , « MoneyMail » і найпоширеніша система «WebMoney ».

Наступний спосіб , за допомогою якого можна отримати валюту – за допомогою кредитної картки. Можна використовувати банківські карти системи «MasterCard » або « Visa ». Цей переказ є безпечним , так як при проведенні платежу вводяться антиспам -код і контрольний код . Використовуючи банківську карту можна придбати необхідну кількість голосів.

Найбільш незручним способом отримання валюти є той , який представлений в самому низу. Це безготівковий розрахунок з виставленням рахунку до оплати. Цей спосіб незручний тим , що виникають труднощі при оформленні , а так само цей спосіб вимагає чекати багато часу. Проте варто відзначити , що безготівковий розрахунок – зручний інструмент поповнення рублевого рахунку для юридичних осіб і компаній.

Comments

comments