Антивірус Nod 32

25.02.2014 0 By svvas

NOD32 — антивірусний пакет, що випускається словацькою фірмою ESET. Перша версія була випущена в кінці 1987 році. Назва спочатку розшифровувалася як Nemocnica na Okraji Disku («Лікарня на краю диска», перифраз назви популярного тоді в Чехословаччині телесеріалу «Лікарня на околиці міста»).
NOD32 — це комплексне антивірусне рішення для захисту в реальному часі. ESET NOD32 забезпечує захист від вірусів, а також від інших загроз, включаючи троянські програми, черв’яки, spyware, adware, фішинг-атаки. В ESET NOD32 використовується патентована технологія ThreatSense, призначена для виявлення нових загроз, які виникають в реальному часі, шляхом аналізу виконуваних програм на наявність шкідливого коду, що дозволяє попереджати дії авторів шкідливих програм.
При оновленні баз використовується ряд серверів-дзеркал, при цьому також можливе створення внутрішньомережевого дзеркала оновлень, що призводить до зниження навантаження на інтернет-канал. Для отримання оновлень з офіційних серверів необхідні ім’я користувача і пароль, які можна отримати, активувавши свій номер продукту на сторінці реєстрації регіонального сайту.
Нарівні з базами вірусів NOD32 використовує евристичні методи, що забезпечує краще виявлення ще невідомих вірусів.
Велика частина коду антивірусу написана на мові асемблера,  тому для нього характерне мале використання системних ресурсів  і висока швидкість перевірки з налаштуваннями за замовчуванням.

Джерело uk.wikipedia.org

Як і де можна скачати NOD32 читайте в наступній статті: Скачати Nod 32

 

 

 

Comments

comments